Self Made Image - Specjalne Szkolenie Wizerunkowe - jak budować przekonujący i skuteczny wizerunek samodzielnie. 

16 lutego 2016 r. 

 

 

 

Dnia 16 lutego 2016 roku odbyła się kolejna już - trzecia edycja szkolenia, prowadzonego głównie przez Piotra Tymochowicza,, a organizowanego przez Platformę Produktów i Usług, noszącego tytuł: Self Made Image - Specjalne Szkolenie Wizerunkowe – czyli jak budować przekonujący i skuteczny wizerunek samodzielnie.

DSCF9567 Kopiowanie

 

Jak poprzednio, było to szczególnie odmienne wydarzenie, gdyż Piotr Tymochowicz coraz bardziej wprowadza uczestników w meandry funkcjonowania człowieka, bazując na nowej fizyce. Jak wszyscy zapewne wiedzą, w fizyce rządzą pewne prawa i warto je poznać głębiej, aby zrozumieć także własne działania, co nami steruje i jaki mamy na to wpływ my sami. W tym przypadku dotyczyło to budowania własnego wizerunku w sferze kontaktów międzyludzkich i tworzenia pozytywnych relacji.
Nie sposób przytoczyć wszystkie wywody, podobnie jak przykłady, którymi posługiwał się mówca. Ale to, co było najważniejsze, to przede wszystkim bazowanie na sobie i uruchomionym w sobie własnym obserwatorze, który pozwoli nam na stworzenie takiego sposobu bycia, który będzie miał znaczący wpływ na przekonanie ludzi do tego, co robimy. Słuchając Piotra Tymochowicza i jego wywodów, mimo zawiłości języka, opartego o fizykę, można zrozumieć, że świat jest fraktalem, gdzie mamy do czynienia z wieloma poziomami jednocześnie, a nie niezależnie, gdzie jeden fragment jest odbiciem całości. Ponadto fizyczność nie tworzy całości, gdyż jest też jej odbicie i to zarówno w fali, polu, jak i w rodzaju gry, którą prezentujemy. Warte uwagi były więc wywody, czy istnieje instrukcja do tej gry i jak obserwator kreuje obiekt i na czym opiera to, co prezentuje sobą.
Ponieważ żyjemy w przestrzeni 5-wymiarowej, warto więc je sobie uświadomić w tworzeniu wizerunku siebie, wykorzystując aż 5 ich współrzędnych. Każdy z nas ma swoją historię (korzenie, jak w roślinie) i warto jest dostrzec w każdym jego/jej wartość, choć nie każdy potrafi „sięgnąć” do swojej historii. Najczęściej bazuje na tworzonym wizerunku, a więc na własnej manifestacji – jak w roślinie - w łodygach i liściach.
Przesłaniem Piotra Tymochowicza było znalezienie własnego przekazu do innych, które wykorzysta odkryte własne tajemnice, poznane w trakcie życia, aby „zarażać” innych do szukania w sobie i znajdowania wspólnych przestrzeni dla budowania pozytywnych relacji.

DSCF9596 Kopiowanie
W przerwach między wywodami Piotra Tymochowicza, słuchaliśmy Mateusza Mrozowskiego, autora książki Sprzedaż jest sexy, motywacyjnego trenera biznesu, który zaprezentował 5-cio częściową instrukcję do zdobycia popularności.

DSCF9662 Kopiowanie

Była także Monika W. Perdjon, która zajmuje się również kreowaniem wizerunku w biznesie. W swoim wystąpieniu zwracała uwagę na spójność wizerunku wewnętrznego z jego prezentacją na zewnątrz. Warte uwagi były szczególnie jej pytania do uczestników: co chcę przekazać? Co chcę osiągnąć i jak chcę być odbierana?

DSCF9889 Kopiowanie

Na zakończenie wystąpił Adam Jakubiak, trener motywacyjny, który skupił się na najbardziej podstawowych zasadach komunikacji – pierwszej prezentacji siebie, jako fundamentu właściwej relacji.
Szkolenie zajęło cały dzień, niemniej warte było dedykacji swego czasu. Jeśli ktoś z uczestników spotkał któregoś z mówców po raz kolejny, miał okazję obserwować także jego wewnętrzne wzrastanie. I to jest największy walor dla każdego – zobaczyć jak w lustrze potrzebę nieustannego doskonalenia siebie.

 

DSCF9826 KopiowanieDSCF9835 Kopiowanie

DSCF9604 Kopiowanie

 

 A poniżej krótkie relacje z wystąpień:

 

 

 

 

 

 

 

 

TAJNIKI CHARYZMY

18 kwietnia 2014 roku, Warszawa

18 kwietnia odbyła się kolejna druga edycja szkolenia prowadzonego głównie przez Piotra Tymochowicza, a organizowanego przez Platformę Produktów i Usług, tym razem pod hasłem "Tajniki Charyzmy, czyli wizerunkowy trening charyzmatyczny". Szkolenie cieszyło się dużym powodzeniem, sala była pełna, a uczestnicy przyjechali z całej Polski.

Całe szkolenie filmowała telewizja dobrych wiadomości - Kalata.tv, która przeprowadzała też wywiady z organizatorami i prelegentami w prowizorycznym studiu nagrań :)

IMG 7073


Zaczeliśmy punktualnie o 10-tej. Najpierw Robert Sienczewski, dyrektor zarządzający Platformy Produktów i Usług przywitał Gości, podziękował sposorom - IBI.pl Reklama i Poligrafia i firmie LIMBA Kosmetyki Krzemowe i Platforma-zakupow.pl oraz partnerom i patronom medialnym.

IMG 7119


Pierwsze wystąpienie Piotra Tymochowicza wywarło duże wrażenie na uczestnikach, szczególnie recepta na to jak pozbyć się stresu przed wystąpieniami publicznymi i swobodnie żonglować słowami. Przed tymi, którzy zdecydują się wprowadzić metodę w życie dużo pracy, bo jak przekonaliśmy się na przykładzie zadanie nie jest łatwe, a trzeba je wykonywać tylko albo aż przez 60 minut.

IMG 7124

Potem Marek Błądek przybliżył uczestnikom charyzmę z punktu widzenia NLP - jego wystąpienie wywołało dyskusję z uczestnikami.

IMG 7230


I przed przerwą obiadową Andrzej Spuła - partner szkolenia - pokazał uczestnikom jak dbać o finanse, a właściwie na co zwrócić uwagę przy myśleniu o swoich finansach.

IMG 7249


Po przerwie powrócił Piotr Tymochowicz, który po teoretycznym wstępie zaprezentował, a cała sala powtarzała za nim jak swoją wypowiedź ilustrować i podkreślać odpowiednimi gestami.

IMG 7281


Zmęczonego mistrza na scenie zastąpił jego uczeń - Rafał Buchta - trzeba powiedzieć że uczeń dorównuje mistrzowi jeśli chodzi o przyciąganie uwagi i zaangażowania widowni. Było merytorycznie i wesoło.

IMG 7322


W ostatnim swoim wystąpieniu Piotr Tymochowicz oprócz podsumowania przedstawił swoje plany dotyczące pobytu w Polsce i tego jak można będzie korzystać z jego wiedzy i doświadczenia.

Na koniec Robert Sienczewski ogłosił wyniki konkursu - zwycięzcy otrzymali nagrody od partnerów - książkę z autografem Piotra Tymochowicza, książkę z autografem dr Ewy Białek, voucher na porady prawne od kancelarii Patrimonium, voucher na wykonanie wizytówek od IBI.pl, voucher na porady prawne od fundacji i kancelarii prawnej OMEGA oraz kosmetyki krzemowe ufundowane przez firmę LIMBA.

I ostatni akcent: wspólne zdjęcie:

IMG 7377

Zapraszamy na kolejne szkolenia organizowane przez Platforme Produktów i Usług.

NAPISALI O NAS:
- Ty i Biznes

- Rynek Inwestycji

 

 

REWOLUCJA w KOMUNIKOWANIU SIĘ

11 Października 2014 roku, Warszawa

11 października br. w hotelu Lord w Warszawie portal Platformaproduktówiuslug.pl zorganizował szkolenie Rewolucja w Komunikowaniu się. Głównym prelegentem był Piotr Tymochowicz,  uzupełnieniem prowadzonego przez niego szkolenia były wystąpienia i warsztaty prowadzone przez Irenę Sowińską, Mirosława Mikołajczyka, Piotra Mazurowskiego i Klaudię Pingot.
Szkolenie sponsorowali Limba Kosmetyki Krzemowe  i IBI.PL Reklama-Poligrafia.
Partnerami Szkolenia byli PWP – Projekt Wspierania Przedsiębiorczości i Instytut Prosperity.
Patronatem medialnym wydarzenie objęły magazyny Świat Elit, BUSINESS WOMAN&life i Biznes z Klasą.

 

Ogromnie interesujący,  żywy i dynamiczny wykład Piotra Tymochowicza zawierał podstawowe informacje z pogranicza socjologii i psychologii komunikacji przekazane w tak interesujący sposób, że wszyscy słuchacze wprost chłonęli każde słowo. A było to szczególnie trudne zadanie dla prowadzącego, gdyż  wśród uczestników szkolenia były zarówno osoby, które z teorią komunikacji zetknęły się po raz pierwszy, jak i takie, które miały za sobą kilka szkoleń i warsztatów, a także specjaliści coachingu. Oczywiście szkoleniowiec tej klasy, co Piotr Tymochowicz w zasadzie nawet nie dostrzegł problemu i wszystkie poruszane tematy były w jednakowym stopniu interesujące dla całej grupy.

robertpiotrPozostali wykładowcy także doskonale poradzili sobie z niejednakowym poziomem przygotowania słuchaczy a wszystkim prelegentom udało się wzbudzić głód wiedzy u uczestników, którzy postulowali zorganizowanie przez Platformę Produktów i Usług kolejnych, może nawet bardziej rozbudowanych szkoleń z zakresu komunikacji.
Oczywiście najlepiej z udziałem Piotra Tymochowicza.

 

irena

 mirekPrawdziwie rewolucyjne wiadomości usłyszeliśmy w ostatnim wystąpieniu Piotra Tymochowicza – zupełnie nową, rewolucyjną teorię istnienia bytu, która szerokiej publiczności zostanie zaprezentowana w październiku 2015 roku. Nowatorska, ale logiczna i nadspodziewanie łatwa do zaakceptowania.

Reasumując, szkolenie całkowicie spełniało oczekiwania – świetni prelegenci, mnóstwo informacji „w pigułce”, dobra organizacja.

piotr drugi

 klaudiaJednym słowem należy z zainteresowaniem czekać na kolejne szkolenia o zbliżonej tematyce organizowane przez Platformę Produktów i Usług.

 

SPONSORZY

 

Dziękujemy i zapraszamy na kolejne szkolenia