Bilet nie uwzględnia opłat lunchy.
 

Oświadczam, że zapoznałam/em się z zasadami udziału w szkoleniu i akceptuję ich warunki.

 

 

 

 

Chcesz bilet gratis.... mbank mass logo LABEL fc CS5-01

załóż konto...

prześlij dane, a skontaktujemy Cię z doradcą mBanku

jak prawidłowo załatwisz formalność,

doradca mBanku wręczy Ci bilet General !!!

 

 

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Platforma Produktów i Usług z siedzibą w Kajetany, ul. Klonowa 2, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) oraz zasadami udziału w szkoleniu, w celu świadczenia usług przez Platforma Produktów i Usług i/lub marketingu bezpośredniego produktów i usług firm Partnerskich

 

Wyrażam zgodę, na przesyłanie do mnie informacji handlowej i/lub marketingowej przez Platforma Produktów i Usług z siedzibą w Kajetany, ul. Klonowa 2 elektronicznie na podany prze mnie adres e-mail lub telefonicznie na podany przeze mnie numer telefonu.

 

Twój bilet zostanie dostarczony elektroniczne na podanego e-maila, niezwłocznie po dokonanej i zweryfikowanej płatności za rezerwację. Gdyby bilet nie dotarł do 15 kwietnia 2015 r prosimy o pilny kontakt na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Osoby i Firmy zainteresowane współpracą przy promocji szkolenia  lub  udziałem sponsorskim w wydarzeniu zapraszamy do kontaktu:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel 512642104, 502289256