Prowadzący:

 

 

Mateusz Mrozowski

 

MATEUSZ MROZOWSKI

autor ksiązki : Sprzedaż jest sexy, albo nie ma jej wcale"

 

Mateusz Mrozowski i dzisiaj tu i teraz, pragnę zabrać cię w mój świat najpiękniejszej z umiejętności XXI wieku – Sprzedaży bezpośredniej.

 

 

Od lat zajmuje się sprzedażą. Jako ekspert tej dziedziny publikuję na łamach magazynów Forbes, Marketer+, szef Sprzedaży, Franczyza&biznes czy Law business quality. Jestem autorem książki „sprzedaż jest sexy,albo nie ma jej wcale”. Jestem trenerem mentalnym Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.


Wydaje się, że o sprzedaży powiedziano już wszystko.

Problem w tym, że często mówią ci, którzy sami nie zbudowali od zera sukcesu sprzedażowego żadnej firmy... Jeśli chcesz wiedzieć, jak pracuje praktyk z krwi i kości, który w dodatku chętnie dzieli się największymi tajemnicami, zapraszam na te dynamiczne warsztaty. Usiądź wygodnie, otwórz umysł i pozwól sobie na myślenie "outside the box".

 

Od Twojej marki personalnej, poprzez sprzedaż, aż do marki firmy - zaskoczę Cię!

 

mj

 

MARCIN JUCHNIEWICZ

Psycholog, mówca motywacyjny, trener, coach, Dyrektor Zarządzający Grupy Eduneo. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Stowarzyszenia Konsultantów
i Trenerów Zarządzania MATRIK. Podróżnik – eksplorujący głównie rejon Ameryki Południowej oraz Środkowej. Aktor. Specjalista ds. komunikacji interpersonalnej, pracy zespołowej, komunikacji wpływu oraz wystąpień publicznych. W trakcie 15-sto letniej pracy zawodowej wyspecjalizował się w tworzeniu i wdrażaniu programów szkoleniowych, dedykowanych pracownikom na stanowiskach specjalistycznych i menedżerskich. Na przestrzeni ostatnich lat przeprowadził ponad 800 szkoleń dla organizacji na rynku polskim oraz zagranicznym.

 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY SZKOLENIA